KINNISVARA MÜÜK VÄLISMAALASTELE

KINNISVARA MÜÜK VÄLISMAALASTELE

Soovite müüa oma kodu välismaalastele? Teil on kinnisvara, millele te ei ole siseturul ikka veel õiget ostjat leidnud?

Realigro Real Estate on sel juhul just teile sobiv veebiportaal. Kinnisvara välismaalastele müümise soovi korral on Realigro valimiseks mitu head põhjust.

Iga tipp-positsioonis avaldatud reklaam toob tavaliselt ühes kuus kuni 1200 või rohkem külastust 190 eri riigist üle maailma.

KONTAKTIDE SAAMINE ON GARANTEERITUD

Meie rahvusvaheline kinnisvaraportaal Realigro suudab pakkuda ülisuurt nähtavust tänu sellele, et meie saiti külastab igas kuus üle 150 miljoni võimaliku välismaalasest ostja, st vähemalt 20 korda rohkem võrreldes riikliku kinnisvaraportaaliga.

Realigro on hästi tuntud nii ettevõtetele kui eraisikutele, kes soovivad müüa oma kinnisvara välismaalastele kui ka paljudele välismaalastest ostjatele, kes tahavad teie riigis kinnisvara osta.

See on Internetis ja otsingumootorites ülihästi nähtaval tänu selle paljudesse keeltesse tõlgitud enamlevinud otsisõnadele.

Seetõttu on see ainus mitmekeelne platvorm, kus avaldatakse kuulutusi eksklusiivselt ning neid ei kopeerita sajas erinevas sarnases portaalis, mille tulemuseks on kuulutuse kordumine ja otsingumootorite vastavad sanktsioonid.

Rahvusvaheline portaal Realigro on parim vahend kinnisvara välismaalastele müügiks, sest see on tõlgitud 24 keelde, pakub välismaalastele parimat võimalikku kasutajakogemust ja aitab suurendada kontaktide arvu.

Kui valite kinnisvara välismaalastele müümiseks Realigro, võite teostada müügitehingu ilma vahendustasudeta, sest ostjad võtavad teiega ühendust otse ilma ühegi vahendajata, kasutades kontaktivormi.

Ärge kaotage aega ja tellige tipp-positsioonil kuulutus otse siit:

Telli tipp-positsioonil kuulutus

Kui aga töötate kinnisvaraturul professionaalina, soovitame teile meie Pro-teenuseid:

Realigro teenused kinnisvaramaakleritele

Kuulutused seotud

Cod. 36919

Müük 2 magamistuba, Portugal, Lisboa, Cascais, Cascais

795,000.00EUR
Müük
2 magamistuba

261 m²
Cascais südames saate teada selle 2-magamistoaga korteri vaatega kogukonnas, kus on privaatne bassein ja aed. Keskküte koos katlaga, ruumikas heli, ts...
Cod. 35210

Müük 2 magamistuba, Portugal, Coimbra, Coimbra, Coimbra

70,000.00EUR
Müük
2 magamistuba

70 m²
Semi-eramaja 2 magamistuba Müügiks Coimbra, Coimbra, Cernache eest 70 000 eurot. Kasutatav kinnisvara. Maja läbib renoveerimist 12 minuti kaugus...
Müü korter T2.2 magamistuba, 1 vannituba, köök sahver ja pesu ala. Hoones on lift ja parkimine väljaspool kuid privaatne. See on suurepärane asukoht. ...
Cod. 34188

Müük 2 magamistuba, Portugal, Porto, PORTO, rio douro

490,000.00EUR
Müük
2 magamistuba

155 m²
T4 -----> Floor: 7. ja 8. (hind € 1050,000) Üld 320 m 256 m korteri piirkond 64 m ala verandadelt 4 Magamistube -----> Floor: 7. ja 8. (hind € 1...
1 / 16
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB