KINNISVARA MÜÜK VÄLISMAALASTELE

KINNISVARA MÜÜK VÄLISMAALASTELE

Soovite müüa oma kodu välismaalastele? Teil on kinnisvara, millele te ei ole siseturul ikka veel õiget ostjat leidnud?

Realigro Real Estate on sel juhul just teile sobiv veebiportaal. Kinnisvara välismaalastele müümise soovi korral on Realigro valimiseks mitu head põhjust.

Iga tipp-positsioonis avaldatud reklaam toob tavaliselt ühes kuus kuni 1200 või rohkem külastust 190 eri riigist üle maailma.

KONTAKTIDE SAAMINE ON GARANTEERITUD

Meie rahvusvaheline kinnisvaraportaal Realigro suudab pakkuda ülisuurt nähtavust tänu sellele, et meie saiti külastab igas kuus üle 150 miljoni võimaliku välismaalasest ostja, st vähemalt 20 korda rohkem võrreldes riikliku kinnisvaraportaaliga.

Realigro on hästi tuntud nii ettevõtetele kui eraisikutele, kes soovivad müüa oma kinnisvara välismaalastele kui ka paljudele välismaalastest ostjatele, kes tahavad teie riigis kinnisvara osta.

See on Internetis ja otsingumootorites ülihästi nähtaval tänu selle paljudesse keeltesse tõlgitud enamlevinud otsisõnadele.

Seetõttu on see ainus mitmekeelne platvorm, kus avaldatakse kuulutusi eksklusiivselt ning neid ei kopeerita sajas erinevas sarnases portaalis, mille tulemuseks on kuulutuse kordumine ja otsingumootorite vastavad sanktsioonid.

Rahvusvaheline portaal Realigro on parim vahend kinnisvara välismaalastele müügiks, sest see on tõlgitud 24 keelde, pakub välismaalastele parimat võimalikku kasutajakogemust ja aitab suurendada kontaktide arvu.

Kui valite kinnisvara välismaalastele müümiseks Realigro, võite teostada müügitehingu ilma vahendustasudeta, sest ostjad võtavad teiega ühendust otse ilma ühegi vahendajata, kasutades kontaktivormi.

Ärge kaotage aega ja tellige tipp-positsioonil kuulutus otse siit:

Telli tipp-positsioonil kuulutus

Kui aga töötate kinnisvaraturul professionaalina, soovitame teile meie Pro-teenuseid:

Realigro teenused kinnisvaramaakleritele

Kuulutused seotud

Cod. 37258

Müük 2 magamistuba, Portugal, Lisboa, Lisboa, Avenida 5 de Outubro

475,000.00EUR
Müük
2 magamistuba

91 m²
2 magamistoaga korter, mis debüüdi, renoveeritakse kvaliteetsete materjalidega, Entrecamposi piirkonnas ja 1 parkla. Hoone asub kahe elevaatoriga pla...
Cod. 37122

Müük 2 magamistuba, Portugal, Quarteira, Vilamoura, Vilamoura

294,400.00EUR
Müük
2 magamistuba

129 m²
Ref 044-2018 Loodusega ümbritsetud ja kõigi kaupade ja teenustega, on see koht, kus saate suurepärase elustiili. Asub Vilamoura lääne sissepääsu juur...
Cod. 37118

Müük 2 magamistuba, Portugal, Albufeira, albufeira, Salgados

295,000.00EUR
Müük
2 magamistuba

102 m²
Viide 038-2018 Ilus ilus kahe magamistoaga korter, mis on sisenenud Luksemburgi Herdade dos Salgadosse Guia vald Albufeira vallas. Mõne meetri kaugus...
Cod. 37086

Müük 2 magamistuba, Portugal, Lisboa, Lisboa, Travessa de S. Bernardino 19

195,000.00EUR
Müük
2 magamistuba

63 m²
63 m2 suurune korter, mis asub Campo Mártires da Pátria Travessa de S. Bernardino "Vila Leonoris". Hoone oli hiljuti rehabiliteeritud.
1 / 17
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB