KINNISVARA MÜÜK VÄLISMAALASTELE

KINNISVARA MÜÜK VÄLISMAALASTELE

Soovite müüa oma kodu välismaalastele? Teil on kinnisvara, millele te ei ole siseturul ikka veel õiget ostjat leidnud?

Realigro Real Estate on sel juhul just teile sobiv veebiportaal. Kinnisvara välismaalastele müümise soovi korral on Realigro valimiseks mitu head põhjust.

Iga tipp-positsioonis avaldatud reklaam toob tavaliselt ühes kuus kuni 1200 või rohkem külastust 190 eri riigist üle maailma.

KONTAKTIDE SAAMINE ON GARANTEERITUD

Meie rahvusvaheline kinnisvaraportaal Realigro suudab pakkuda ülisuurt nähtavust tänu sellele, et meie saiti külastab igas kuus üle 150 miljoni võimaliku välismaalasest ostja, st vähemalt 20 korda rohkem võrreldes riikliku kinnisvaraportaaliga.

Realigro on hästi tuntud nii ettevõtetele kui eraisikutele, kes soovivad müüa oma kinnisvara välismaalastele kui ka paljudele välismaalastest ostjatele, kes tahavad teie riigis kinnisvara osta.

See on Internetis ja otsingumootorites ülihästi nähtaval tänu selle paljudesse keeltesse tõlgitud enamlevinud otsisõnadele.

Seetõttu on see ainus mitmekeelne platvorm, kus avaldatakse kuulutusi eksklusiivselt ning neid ei kopeerita sajas erinevas sarnases portaalis, mille tulemuseks on kuulutuse kordumine ja otsingumootorite vastavad sanktsioonid.

Rahvusvaheline portaal Realigro on parim vahend kinnisvara välismaalastele müügiks, sest see on tõlgitud 24 keelde, pakub välismaalastele parimat võimalikku kasutajakogemust ja aitab suurendada kontaktide arvu.

Kui valite kinnisvara välismaalastele müümiseks Realigro, võite teostada müügitehingu ilma vahendustasudeta, sest ostjad võtavad teiega ühendust otse ilma ühegi vahendajata, kasutades kontaktivormi.

Ärge kaotage aega ja tellige tipp-positsioonil kuulutus otse siit:

Telli tipp-positsioonil kuulutus

Kui aga töötate kinnisvaraturul professionaalina, soovitame teile meie Pro-teenuseid:

Realigro teenused kinnisvaramaakleritele

Related Insights

  •  
    KINNISVARA MÜÜK VÄLISMAALASTELE

    KINNISVARA MÜÜK VÄLISMAALASTELE Soovite müüa oma kodu välismaalastele? Teil on kinnisvara, millele te ei ole siseturul ikka veel õiget ostjat leidnud? Realigro Real Estate on sel juhul just teile sobiv veebiportaal. Kinnisvara välismaalastele müümise soovi korral on Realigro valimiseks mitu he ...

Kuulutused seotud

Cod. 38611

Müük 2 magamistuba, Portugal, Algarve, Albufeira, Albufeira

195,000.00EUR
Müük
2 magamistuba

95 m²
Spacious apartment located in one of the most prestigious areas in Albufeira, next to the famous Salgados and Galé beach.  This apartment consists of ...
Cod. 38506

Müük 2 magamistuba, Portugal, Lisboa, Oeiras, Rua do Mirante nº11 1ºD

199,000.00EUR
Müük
2 magamistuba

73 m²
T2 suurepärase takistusteta vaatega Tejo jõele. Kohapeal on kapp ja sisseehitatud riidekapp ning 6m2 suurune hoiuruum. Müüa koos või ilma mööblita. Po...
Cod. 38398

Müük 2 magamistuba, Portugal, Algarve, Albufeira, Albufeira

166,000.00EUR
Müük
2 magamistuba

90 m²
Fantastic duplex apartment inserted on a private condominium with communal pool. This south facing renovated apartment comprises entrance hall, 2 bedr...
Cod. 38390

Müük 2 magamistuba, Portugal, Algarve, Albufeira, Albufeira

275,000.00EUR
Müük
2 magamistuba

90 m²
Excellent penthouse apartment with a huge private terrace on the roof, with amazing panoramic views. It comprises entrance hall, 2 bedrooms (both with...
1 / 25
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB