Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 34184

Üürimine Villa, Itaalia, Lecce, Neviano, Via Rodolfo Graziani

381.52EUR
Üürimine
Villa

230 m²
RESIDENCE NEVIANESI - Päris villa aia tüüpiline küla südames Salento, Neviano. Eemale kära ja suvel mõne kilomeetri kaugusel tuntud mere kuurordid (10...
Cod. 34177

Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Messina, Messina, Via Todaro

550.00EUR
Üürimine
3 magamistuba

90 m²
Near Via Tommaso Cannizzaro, möbleeritud korter 90 ruutmeetrit kolmandal korrusel. See koosneb elutuba, köök, magamistuba, väike tuba ja vannituba. au...
Cod. 34176

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Messina, Messina, via riccio

400.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

40 m²
Near Via La Farina, kena möbleeritud korter 2. korrusel. Koosneb köök, magamistuba ja vannituba. Hea riik
Maamajas asuv korter kahele inimesele koosneb: kaheinimesevoodiga magamistoast, kahest terviklikust vannitoast, köögist, verandast ja terrassist, meri...
1 / 379
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB