Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 37219

Üürimine Ladu, Itaalia, Rooma, Roma, via aretusa 48

500.00EUR
Üürimine
Ladu

100 m²
Kohalik C1 mq.100 lame ala Larustica, ühistranspordi lähedal, GRA Torcervara väljumisavaldus, sobiv ladustus, kontor, laboratoorium, renditud viide, v...
Cod. 36511

Üürimine Büroopind, Itaalia, Torino, San Raffaele Cimena, via Torino 6

400.00EUR
Üürimine
Büroopind

43 m²
KINNISVARA + PÕRANDAKONNA TEENUSED KASUTAMISEKS, VÄLISTAVALT, KASUTAMISEKS, KÕIKIDELE DISPLAYID, SÕLTUMATA KÜTTES, ENERGIA KLASS F-IPE 79,05 KWH / MQ....
Cod. 36398

Üürimine Mõis, Itaalia, Pisa, Casale Marittimo, Casale Marittimo

1,000.00EUR
Üürimine
Mõis

200 m²
Iseseisev villa, mida ümbritseb rohelus vaid 5 km kaugusel Tiréni meri, mis asub Casalis Marittimo provintsis Pisa. Võimalus 3 kahekohalist tuba ja 2 ...
Cod. 36383

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Veneetsia, Caorle, duna verde

1,000.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

45 m²
korter mõne sammu kaugusel rannast. Aadria meri. golfiväljak lähedal, Veneetsia, Jesolo, Caorle, Treviso. lõbustuspargid erinevad meelelahutus- või k...
1 / 402
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB