Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 36036

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Varese, Gemonio, via Trieste

480.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

55 m²
Kõrge positsiooni ja panoraamvaatega möbleeritud korter koos elutuba koos köögiga, magamistuba ja vannituba. See asub vanas renoveeritud talumajas kõr...
Cod. 36031

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Brescia, Rovato, san giuseppe

500.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

55 m²
Rovato fraz.San Giuseppe. Mõne üksuse korpuse väikeses kontekstis on meil esimesel korrusel suur kahetoaline korter, aia sissepääsuga privaatne sissep...
Cod. 36030

Üürimine Üle 4 magamistoa, Itaalia, Imperia, Imperia, via acquarone

450.00EUR
Üürimine
Üle 4 magamistoa

60 m²
Poolas möbleeritud korter koosneb: magamistoast, elutuba, köögist, vannituba, rõdu ja kelder.
Cod. 36028

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Rooma, Roma, VIA ANTONIO CESARI

800.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

55 m²
MONTEVERDE VECCHIO, AD.ZE VIA GIANICOLENSE D G Srl pakub esimesel korrusel rentida korterit 55 ruutmeetrit c.a. Sisemiselt on see suurepärases seisuko...
1 / 400
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB