Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 35417

Üürimine Üle 4 magamistoa, Itaalia, Catania, San Gregorio di Catania, via sgroppillo

650.00EUR
Üürimine
Üle 4 magamistoa

150 m²
Catania / san Gregorio linna elamurajoonis pakume viiekorruselist korterit, mille pindala on 135 ruutmeetrit ja asub elamispinna viie korruselise hoon...
Cod. 35415

Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Catania, Tremestieri Etneo, via vico aurora

550.00EUR
Üürimine
3 magamistuba

70 m²
tremestieri etneo via vico aurora meil on korter hoone ehitatud 1996 teisel korrusel ilma lift ees saal, köök, magamistuba, vannituba ja pesu suurepär...
Cod. 35414

Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Oristano, Oristano, via brunelleschi

220.00EUR
Üürimine
3 magamistuba

80 m²
Ühekohaline üürine tuba. Sama korter jaguneb koos teise üürnikuga. Kööki ja vannituba jagatakse. Ideaalne üliõpilastele, professoritele, töötajatele, ...
Cod. 35409

Üürimine Üle 4 magamistoa, Itaalia, Imperia, Chiusavecchia, centro storico

320.00EUR
Üürimine
Üle 4 magamistoa

60 m²
Chiusavecchia, ajaloolises keskuses, korter koosneb: esik, elutuba kööginurgaga, magamistuba, magamistuba, vannituba, terrass, sõltumatu küte. Ainult ...
1 / 393
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB