Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 33252

Üürimine Muu (elamud), Itaalia, Grosseto, grosseto, via dei mille

700.00EUR
Üürimine
Muu (elamud)

100 m²
affittasifondo et 100mq kaubanduslikuks kasutamiseks ligikaudu
Cod. 33234

Üürimine Muu (elamud), Itaalia, Asti, Asti, corso casale

400.00EUR
Üürimine
Muu (elamud)

60 m²
rentida suur korter 60 ruutmeetrit kolmandal korrusel täielikult möbleeritud sisaldab sissepääsu, kööginurk, vannituba, magamistuba, kapp, kelder ja g...
Cod. 33226

Üürimine Muu (elamud), Itaalia, Massa Carrara, Bagnone, Via castello

400.00EUR
Üürimine
Muu (elamud)

80 m²
Keskosas valla Bagnone, lühikese jalutuskäigu kaugusel ajaloolisest keskusest, see rentida korter koosneb sissepääsu, köök rõduga, elutuba rõduga, kak...
Cod. 33223

Üürimine Muu (elamud), Itaalia, Brescia, Carpenedolo, via deretti

380.00EUR
Üürimine
Muu (elamud)

47 m²
Hoone asub kahel tasandil: esimesel korrusel on (7,00 m) ja trepp teisele korrusele. Kõik välimised saavad portikusena (3,50 m). Sellel tasemel on jao...
1 / 355
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB