Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Siracusa ilusas linnas (saarepiirkond) on korter vaatega merele, suured aed, rannas allamäge, konditsioneer, kõik detailid, solaarium, grill, autode p...
Cod. 36062

Üürimine Üle 4 magamistoa, Itaalia, Imperia, Imperia, Via Matteotti

500.00EUR
Üürimine
Üle 4 magamistoa

70 m²
Keskuses renoveeritud ja möbleeritud korter koosneb kaheinimesevoodiga magamistoast, elutoast, köögist, vannitoast ja rõdust. Kliimaseade
Cod. 36060

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Rooma, Roma, VIA PANDOSIA

950.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

70 m²
SAN GIOVANNI, SUUR 2-ÜHELT ROOM 3-korruseline balkoon
Cod. 36058

Üürimine Põllumaa, Itaalia, Napoli, Nola, Via Vittorio Veneto 141

200.00EUR
Üürimine
Põllumaa

150 m²
Üürile parkimine, parkimine jne. 150 ruutmeetrit, mis on varustatud sissepääsuga tänava poole, mille värava pikkus on m 4,40, mis asub eraõiguslikus ...
1 / 401
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB