Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 26256

Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Agrigento, Sciacca, Vicolo Russo

350.00EUR
Üürimine
3 magamistuba

40 m²
Koduhooldus disain ja mugavus. See asub väga rahulikus piirkonnas, vahel iidse alleede vanalinnas Sciacca, linna keraamika, mõne sammu kaugusel kuulsa...
Cod. 26155

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Aosta, Saint-Christophe, fraz Senin

Reserved negotiation
Üürimine
2 magamistuba

50 m²
Ajaloolises küla Valle d'Aosta teil on võimalus veeta pühad rahu ja lõõgastust. Viis minutit Aosta ja kümne minuti kaugusel köisraudteega suusakeskus...
Cod. 26154

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Foggia, Rodi Garganico, Via Mulino di mare, 2

300.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

50 m²
Vana maja mere Rhodes, maalilise ala. House cool ilma kliimaseade, 2 km kaugusel linna. Suur hoov varustatud väljas elavad. Kaabel TV, külmik-cong., P...
Cod. 26075

Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Nuoro, Posada, Via Nazionale

500.00EUR
Üürimine
3 magamistuba

65 m²
Kokku vaikne rohkem "absoluutne jalamil Castello della Fava keskaegne küla Posada hingematvad vaated ning ainult 1500 meetri kaugusel kaunist ka" vapu...
1 / 322
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti