Realigro Real Estate

Min. Price [ EUR ]    to [ EUR ]       Tüüp
 
  Rohkem valikuvariante

  Kinnisvarakuulutused Itaalias

  Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

  Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

  Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

  Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

  Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

  Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

  Kuulutused seotud

  Cod. 25894

  Üürimine Muu (elamud), Itaalia, Ogliastra, Santa Maria Navarrese, Via Portu Quau

  250.00EUR
  Üürimine
  Muu (elamud)

  50 m²
  Esimesel korrusel korteri kompleks, kus on ruumi magamistuba rõduga, kahene tuba kahe eraldi voodiga, duširuum aken, köök, veranda. Suur kauss, vär...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 25858

  Üürimine Ladu, Itaalia, Syracuse, Siracusa, elorina 70

  Reserved negotiation
  Üürimine
  Ladu

  650 m²
  Shed kaubik RENT Hiina, angaar äritänaval Elorina, Syracuse. Esinduslik büroo ettevõtte tõsised ja kvalifitseeritud. ARVATUD LOSS! Atraktiivse hin...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 25843

  Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Olbia Tempio, Palau, via del vecchio marino

  700.00EUR
  Üürimine
  3 magamistuba

  90 m²
  Ilus korter Costa Smeralda, Palau kohtades. Koht vaikses 5 minuti kaugusel lähimast rannast ja 10 kesklinnast, korteris on magamistuba, magamistuba ka...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 25822

  Üürimine 4 magamistuba, Itaalia, Teramo, Tortoreto Lido, lungomare sirena 284

  1,000.00EUR
  Üürimine
  4 magamistuba

  180 m²
  Esireas merele. Kaks piirnev korterid eraldatavad. Üks 4/5 isikute koosneb kolmest tuba, köök, vannituba ja elutuba; pesumasin, nõudepesumasin, ahi, k...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad
  1 / 320
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >    >>