Realigro Real Estate

Min. Price [ EUR ]    to [ EUR ]       Tüüp
 
  Rohkem valikuvariante

  Kinnisvarakuulutused Itaalias

  Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

  Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

  Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

  Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

  Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

  Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

  Kuulutused seotud

  Cod. 22877

  Üürimine Ridaelamu, Itaalia, Lecce, Ugento, Via Dandolo

  Reserved negotiation
  Üürimine
  Ridaelamu

  100 m²
  eramaja kõigi mugavustega 500 meetri kaugusel rannad
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 22875

  Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Lecce, Ugento, Via Dandolo

  Reserved negotiation
  Üürimine
  2 magamistuba

  100 m²
  ridaelamu torn Saint John kõigi mugavustega, mis koosneb 3 magamistuba, 3 vannituba, suur elutuba ja söögituba ruumid esterni.dista 500 meetri kauguse...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad
  1 / 309
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >    >>