Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 31142

Üürimine Ridaelamu, Itaalia, Trapani, Trapani, Lungomare dante alighieri

500.00EUR
Üürimine
Ridaelamu

130 m²
20 meetri kaugusel rannast. 7 voodikohta. Tõhus Köök. Kaks vannituba.
Üürita maja kolmest küljest 800 ruutmeetrit aed, keskküte, koosneb kahest sõltumatu korterit elutuba, kaks magamistuba ja vannituba iga. Möbleeritud. ...
Cod. 30816

Üürimine Villa, Itaalia, Olbia Tempio, Cugnana, via dell'acqua

750.00EUR
Üürimine
Villa

160 m²
Villa umbes 160 ruutmeetrit ühel tasandil ja koosneb suurtest avatud planeeringuga ala täisvarustusega kööginurk, neli magamistuba (kolm kahekohalist ...
1 / 334
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB