Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 31862

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Cosenza, Belvedere Marittimo, Mattia Preti, 2

Reserved negotiation
Üürimine
2 magamistuba

90 m²
Korter 2 magamistuba, 2 vannituba, köök ja puhketuba. Forniture kuuluvad. Vesi ja elekter lisada. Korter on situed 40 m kaugusel merest. seal 5 pahede...
Cod. 31775

Üürimine 1 magamistuba, Itaalia, Ancona, Numana, via osimo 36

500.00EUR
Üürimine
1 magamistuba

33 m²
Mugavustega maja: - 1 puuliistakatest kõrge kvaliteediga 210cmeters diivanvoodi 2 Padjad sobivad noorpaaridele, lapsi pole. - potid ja pannid, gaasi...
Cod. 31681

Üürimine Üle 4 magamistoa, Itaalia, Olbia Tempio, san teodoro, san teodoro la cinta

500.00EUR
Üürimine
Üle 4 magamistoa

100 m²
Rent villa San Teodoro jagatud kahte suurt korterit, 5 autosõidu kaugusel kesklinnast ja mererannast La Cinta (peamine 4 km pikk), elutuba-köök rand, ...
Cod. 31507

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Bergamo, Zanica, via nievo 9

550.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

50 m²
Üürile anda täielikult sisustatud uue korteri just viie minuti kaugusel lennujaamast Orio al Serio. Korter, küte, konditsioneer, on elutuba / köök, es...
1 / 335
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB