Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 29181

Üürimine Maja, Itaalia, Ragusa, Pozzallo, sp 121

50.00EUR
Üürimine
Maja

60 m²
Kell 150m kaugusel ilus rand Santa Maria del Focallo, sinine ja roheline lipp, sest sobiv lastele, eramaja koosneb ruumi üks tuba köök diivanvoodi, du...
Cod. 29094

Üürimine 4 magamistuba, Itaalia, Crotone, Steccato di Cutro, via tirana 32

50.00EUR
Üürimine
4 magamistuba

80 m²
CALABRIA COAST MAJUTUS 3 toaline möbleeritud Majas on kolm korterit saadaval, suur õu, aed ja juurviljaaed, vaid 300 meetri kaugusel liivarannast, il...
Cod. 29087

Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Catania, Aci Castello, piazza delle scuole 2

650.00EUR
Üürimine
3 magamistuba

77 m²
Suur ja Kesk korter vaid mõne sammu kaugusel merest rõduga vaatega väljakule, mis oli hiljuti renoveeritud. Korter asub kesklinnas küla vastumeel...
Cod. 28713

Üürimine 1 magamistuba, Itaalia, Rooma, Roma, pietro maffi

350.00EUR
Üürimine
1 magamistuba

30 m²
Väike kollane maja Edward on võluv era- Studio, koosneb esik raamatukogu, elutuba laud ja toolid, kaheinimese diivanvoodi, mis muutub Mobile TV, köögi...
1 / 330
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB