Realigro Real Estate

Min. Price [ EUR ]    to [ EUR ]       Tüüp
 
  Rohkem valikuvariante

  Kinnisvarakuulutused Itaalias

  Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

  Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

  Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

  Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

  Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

  Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

  Kuulutused seotud

  Cod. 24527

  Üürimine Ladu, Itaalia, Reggio Calabria, Villa San Giovanni, Via Nazionale

  500.00EUR
  Üürimine
  Ladu

  272 m²
  Kohalik Kategooria C / 2 elektroonilise ruloode ja juurdepääsu suunas. Uus elektrisüsteem ja tunnistus. Vannituba tuleb üle vaadata ja võimalusel puha...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 24500

  Üürimine 1 magamistuba, Itaalia, Grosseto, grosseto, Marina di Grosseto via del Giglio n°37 58046

  Reserved negotiation
  Üürimine
  1 magamistuba

  32 m²
  *** VABAD märtsist oktoober 2015 ***  REEGLID Lemmikloomad ei ole lubatud Hind viitab, et esimese nädala saadaval Rent in Marina di Grosseto ...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 24493

  Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Foggia, Vieste, loc.montincello

  350.00EUR
  Üürimine
  3 magamistuba

  40 m²
  > Korterid koosneb magamistuba, köök koos diivanvoodi, vannituba ja pakkumisi jääb privaatsust eksklusiivne keskkond, kus iga detail annab äärmiselt t...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 24492

  Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Ogliastra, Tortoli, Via Sassari 26

  250.00EUR
  Üürimine
  2 magamistuba

  75 m²
  Sardiinias Tortolì Àrbatax suvituspiirkond RENT korter 2/4/6 INIMESED, meri lähedal aed, TEL 329/0780958  Voodisse lühikeseks ajaks NIGHT Ühene tuba...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad
  1 / 317
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >    >>