Realigro Real Estate

Min. Price [ EUR ]    to [ EUR ]       Tüüp
 
  Rohkem valikuvariante

  Kinnisvarakuulutused Itaalias

  Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

  Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

  Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

  Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

  Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

  Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

  Kuulutused seotud

  Cod. 23628

  Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Elba Island, Capraia, CAPRAIA ISOLA. Via De Mari, s.n.

  300,000.00EUR
  Üürimine
  3 magamistuba

  70 m²
  Townhouse iseloomulik, iseseisev, täielikult taastatud ja sisustatud, panoraam all tohutu seinad Fort St George, ajalooline keskus, jalutuskäigu kaugu...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 23572

  Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Macerata, Potenza Picena, Antonelli e Tebaldi

  223.21EUR
  Üürimine
  3 magamistuba

  40 m²
  Uus korter, struktuuri ja sisustus, (2/3 voodit), mis koosneb 1 kaheinimese magamistuba köök duširuum suur terrass einestada või päevitamine, turvauks...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 23550

  Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Leghorn, Piombino, Montemazzano 52

  450.00EUR
  Üürimine
  2 magamistuba

  45 m²
  Puhkemaja mere juures Piombino Toscana Saadaval iganädalane rent laupäevast
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 23547

  Üürimine Talumaja, Itaalia, La Spezia, Ortonovo, via figliola 27

  106.00EUR
  Üürimine
  Talumaja

  110 m²
  Aastal 1300 oli vana veski, kus korterid asuvad nüüd. Allikas puhta veega lubatud liikumine raske veskikivid ja kasutatavate püügivahendite toota mait...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad
  1 / 314
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >    >>