Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 29892

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Firenze, Firenze, VIA SALLUSTIO BANDINI 10

58.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

48 m²
NN "Rifredi" piirkonnas, lähedal oma kaks väikest ruutu, on rahulik, särav ja elamiskõlblik, täis odavam teenuste ja Florentine minna restorani - "Bri...
Cod. 29550

Üürimine 4 magamistuba, Itaalia, Rooma, Roma, viale A. Saffi 25

1,750.00EUR
Üürimine
4 magamistuba

105 m²
Trastevere - Monteverde VECCHIO, VIA A. Saffi. Eksklusiivne asukoht, tsentraalne kuid üksildane ja roheline jalamile ja külgneb ajalooline Villa Sciar...
Cod. 29498

Üürimine 4 magamistuba, Itaalia, Trento, Pellizzano, Via G. Tomaselli n. 6

550.00EUR
Üürimine
4 magamistuba

75 m²
See on uue korteri majas, mis koosneb: separatao + köök + sisend elutuba diivan voodi ja inimesed + 2 magamistuba 2 voodiga iga + vannituba - dušš-WC-...
1 / 331
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB