Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 27496

Üürimine Villa, Itaalia, Olbia Tempio, Palau, le perle dell'arcipelago

2,250.00EUR
Üürimine
Villa

250 m²
Maineka elamurajooni "Pärlid Archipelago", mäed Capo d'Orso renditud villa umbes 250 ruutmeetrit maad ehitatud privaatne aed umbes 1500 ruutmeetrit. S...
Cod. 27354

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Rooma, Lariano, edillacasadeituoisogni@gmail.com

550.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

110 m²
Lariano, kõrval sant'Eurosia turg, La Casa Dei Sogni tuoi esitab väga kena korter esimesel korrusel, hiljuti ehitatud ja korrastatud kahel tasandil: r...
Cod. 27342

Üürimine Villa, Itaalia, Cagliari, Costa Rei, via poggetto 42

15,000.00EUR
Üürimine
Villa

330 m²
Ideaalne peredele koosneb 10-12 inimest. Kahel korrusel on 6 magamistuba, 6 vannituba, 2 kööki varustatud seadmete ja kõik vajalik toidu valmistamisek...
Cod. 27006

Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Pavia, Oltrepò Pavese, Fr. Spagna 9

650.00EUR
Üürimine
3 magamistuba

95 m²
Luksuslik puhkus kodus ilus mäed Oltrepo Pavese, Lombardia vahel asuva viinamarjaistandused avaneb panoraamvaade. Väga avar korter kuni 6 inimesele er...
1 / 325
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB