Realigro Real Estate

Min. Price [ EUR ]    to [ EUR ]       Tüüp
 
  Rohkem valikuvariante

  Kinnisvarakuulutused Itaalias

  Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

  Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

  Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

  Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

  Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

  Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

  Kuulutused seotud

  Cod. 25421

  Üürimine 4 magamistuba, Itaalia, Olbia Tempio, Budoni, via monti 7

  Reserved negotiation
  Üürimine
  4 magamistuba

  90 m²
  Budoni Agrustos Rent Majutus trahvi lõpeb Villa, üleni roheline põhja Sardiinia haljendav nõlval mõne minuti kaugusel merest, panoraamvaade valged ran...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 25278

  Üürimine Tuba, Itaalia, Veneetsia, Venezia, cannaregio

  100.00EUR
  Üürimine
  Tuba

  40 m²
  Ajalooline keskus rentida ruume korterite nädalavahetusel või nädala.  Keskkonnad prestiiži ja elegantsi tuttaval teemal absoluutse lõõgastuda.  Toa...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 24948

  Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Ancona, Numana, via Sorrento

  600.00EUR
  Üürimine
  2 magamistuba

  40 m²
  Complex lähedal meri ja keskus riik koosneb mugav kahe magamistoaga korterit. Igal on eraldi sissepääs, aed või terrass, 1 magamistuba kahele. elutuba...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 24915

  Üürimine 4 magamistuba, Itaalia, Barletta Andria Trani, Margherita di Savoia, Via Tarantino n.6

  3,000.00EUR
  Üürimine
  4 magamistuba

  85 m²
  Korter mahutab maksimaalselt 5 inimest ja see koosneb täielikult suur köök, 1 vannituba dušši, 2 magamistuba kaheinimesevoodi ja kaks ilus rõdu. TV, k...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad
  1 / 318
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >    >>