Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 27006

Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Pavia, Oltrepò Pavese, Fr. Spagna 9

650.00EUR
Üürimine
3 magamistuba

95 m²
Luksuslik puhkus kodus ilus mäed Oltrepo Pavese, Lombardia vahel asuva viinamarjaistandused avaneb panoraamvaade. Väga avar korter kuni 6 inimesele er...
Cod. 26876

Üürimine Kauplus, Itaalia, Milano, LISCATE, VIA BUOZZI, 21

1,470.00EUR
Üürimine
Kauplus

160 m²
Pood kaks juurdepääsu, Wired, valgustatud ja kliimaseadmete, Guard Windows ees tänaval. Privaatne parkimine. Load-mahalaadimise veoautod ala. Hea ...
Cod. 26776

Üürimine Garaaž/parkla, Itaalia, Milano, Milano, Via Balilla 26

130.00EUR
Üürimine
Garaaž/parkla

15 m²
Üür ühe garaazis kaudu Tabel 26 Bocconi Milaano Single kasti siiber bascullante automatiseeritud sprinklerid vastvalminud hoone rangeid ohutus- (sp...
Cod. 26708

Üürimine Üle 4 magamistoa, Itaalia, Rooma, Roma, Piazza Mazzini

1,500.00EUR
Üürimine
Üle 4 magamistoa

110 m²
vara 5 tuba liisitud Prati - Rooma kasutada advokaadibüroo. Eelistatud otsekontaktis vara.
1 / 324
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti