Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 30608

Üürimine 4 magamistuba, Itaalia, Agrigento, Licata, via giammaria 49

400.00EUR
Üürimine
4 magamistuba

70 m²
Pakun kaunistatud puhkemaja 4 inimest Licata (AG) Sitsiilia, kesklinnas ja mitte suveperioodil kuldne rannad ja helesinine vesi, 30 minuti kaugusel Te...
Cod. 30493

Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Olbia Tempio, Budoni, Agrustos

450.00EUR
Üürimine
3 magamistuba

100 m²
Agrustos Budoni (OT): 100 meetri kaugusel rannast ja männipuidust. Mugav linnamajas omadused: - Eraldi sissepääs koos värava, privaatne sisehoov, vä...
Cod. 30422

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Catania, Catania, via vittorio emanuele II

150.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

80 m²
See on kahe toaline korter 80 m2 asub esimesel korrusel hoone ajalooline keskus Catania mis on vaid 100 meetri kaugusel Piazza Duomo ja Bellini. Täpne...
Cod. 30345

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Messina, Santa teresa di riva, Via savoca

100.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

40 m²
Shell väike kahetoaline korter .A magamistuba ja elutuba koos kööginurgaga, koos pottide ja pannide, kaheinimese diivanvoodi väga mugav kaks magamistu...
1 / 333
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB