Realigro Real Estate

Min. Price [ EUR ]    to [ EUR ]       Tüüp
 
  Rohkem valikuvariante

  Kinnisvarakuulutused Itaalias

  Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

  Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

  Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

  Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

  Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

  Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

  Kuulutused seotud

  Cod. 25626

  Üürimine Villa, Itaalia, Arezzo, Foiano della Chiana, Via Porto 18

  1,890.00EUR
  Üürimine
  Villa

  230 m²
  Väline See villa asub umbes ühe kilomeetri kaugusel Foiano della Chiana, ilus etruski linnakeskuse Arezzo provintsi koos oma kaupluste, restoranide...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 25508

  Üürimine Ärihoone, Itaalia, Milano, Sesto San Giovanni, Viale Casiraghi, 435 20099 Sestp San Giovanni

  105,000.00EUR
  Üürimine
  Ärihoone

  3000 m²
  Rendi vara Viale Casiraghi, 435 - Sesto San Giovanni, mis koosneb järgmiselt: 2200 m² tööstus-, 300 m² kontori-, 500 ruutmeetrit töökoja. Võimalik üü...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 25501

  Üürimine Maja, Itaalia, Foggia, Rodi Garganico, v. Valle Scaddea

  600.00EUR
  Üürimine
  Maja

  100 m²
  Endine suveresidentsi mõne meetri kaugusel merest Rhodose Garganico't. Tema suur ajad ja paksud seinad annavad jahedust isegi ajal kuuma päeva. 180 ° ...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 25421

  Üürimine 4 magamistuba, Itaalia, Olbia Tempio, Budoni, via monti 7

  Reserved negotiation
  Üürimine
  4 magamistuba

  90 m²
  Budoni Agrustos Rent Majutus trahvi lõpeb Villa, üleni roheline põhja Sardiinia haljendav nõlval mõne minuti kaugusel merest, panoraamvaade valged ran...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad
  1 / 319
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >    >>