Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 28713

Üürimine 1 magamistuba, Itaalia, Rooma, Roma, pietro maffi

350.00EUR
Üürimine
1 magamistuba

30 m²
Väike kollane maja Edward on võluv era- Studio, koosneb esik raamatukogu, elutuba laud ja toolid, kaheinimese diivanvoodi, mis muutub Mobile TV, köögi...
Cod. 28656

Üürimine Ridaelamu, Itaalia, Ferrara, Ferrara, v giglioli 107

650.00EUR
Üürimine
Ridaelamu

100 m²
eramaja, möbleeritud, suur aed ja garaaž, tasuta septembrist 2016 ala Villa Fulvia Ferrara, hind kokkuleppel I korrus: köök, suur elutuba, söögituba,...
Cod. 28539

Üürimine Üle 4 magamistoa, Itaalia, Messina, Gioiosa Marea, via ragusa 52 gliaca

600.00EUR
Üürimine
Üle 4 magamistoa

140 m²
suur ja ere korter mõne meetri kaugusel puhas ja selge mere koosneb kolm magamistuba, elutuba ja kaheinimesevoodi diivanid, suur köök, kaks vannituba ...
Cod. 28513

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Messina, Patti, Via Messina 67/a

80.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

50 m²
Medimare Residence Club on uus turistide elukoht, kolm tähte, mis asub Patti (ME), kesklinnas lahe Patti, vahel Capo Tindari ja Capo Calavà, vaid ees ...
1 / 329
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB