Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 26708

Üürimine Üle 4 magamistoa, Itaalia, Rooma, Roma, Piazza Mazzini

1,500.00EUR
Üürimine
Üle 4 magamistoa

110 m²
vara 5 tuba liisitud Prati - Rooma kasutada advokaadibüroo. Eelistatud otsekontaktis vara.
Cod. 26652

Üürimine Villa, Itaalia, Lucca, Altopascio, CORTE BIENTINI, 17

150.00EUR
Üürimine
Villa

170 m²
Vana talumaja Toscana maal Firenze lähedal, spaa Montecatini, in Lucca.Coposto elutuba, söögituba, täisvarustusega köök, kolm vannituba, kolm magamist...
Cod. 26596

Üürimine Üle 4 magamistoa, Itaalia, Vibo Valentia, Vibo Valentia, Onofrio Brindisi 12

500.00EUR
Üürimine
Üle 4 magamistoa

105 m²
Suur korter renoveeritud, ilma mööbli, mis koosneb kahest magamistuba, kaks vannituba, köök ja sissepääs / elutuba rõduga. Küte.
Cod. 26549

Üürimine 4 magamistuba, Itaalia, Verbano Cusio Ossola, Baveno, via gavaggi 1

580.00EUR
Üürimine
4 magamistuba

95 m²
IN FERIOLO / Baveno järve lähedal Kesksel toaline iseseisev ja sõltumatu era aed, mis koosneb esik helge elutuba, kaks magamistuba, köök, vannituba, s...
1 / 323
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti