Realigro Real Estate

Min. Price [ EUR ]    to [ EUR ]       Tüüp
 
  Rohkem valikuvariante

  Kinnisvarakuulutused Itaalias

  Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

  Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

  Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

  Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

  Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

  Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

  Kuulutused seotud

  Cod. 24221

  Üürimine Büroopind, Itaalia, Bologna, Bologna, VIA ANDREA DA FAENZA 37/A

  300.00EUR
  Üürimine
  Büroopind

  30 m²
  Tavalisest rendilepingu rent kontoris (saab kasutada laona või poest) site Bologna Via Faenza Andhra Lieda 37/50 meetri kaugusel bussijaamast Corticel...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 23861

  Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Rooma, Roma, Via Salvatore lo bianco 60

  650.00EUR
  Üürimine
  2 magamistuba

  50 m²
  CENTER RAI Flaminia Saxa Rubra Korteris on 2 magamistuba, esik, köök ja vannituba abitanbile, mis asub esimesel korrusel, NO korter, Privaatne, kliima...
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad

  Cod. 23808

  Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Latina, Ponza, CORRIDOIO 11

  700.00EUR
  Üürimine
  2 magamistuba

  65 m²
  Saadaval alates 24/08/14 kuni 30/08/14 kesklinnas Ponza sadamapiirkonnas Bourbon helge korteris on kaks rõdu vaatega veepiiril ja sihinat õhtune ja C....
  Lisa lemmikute hulka Uksikasjad
  1 / 315
  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >    >>