Kinnisvarakuulutused Itaalias

Alates 2001. aastast on itaalia kinnisvaraturgu iseloomustanud suur dünaamilisus. Itaalias on investeeringutel kinnisvarasse pikk traditsioon: kinnisvara omab 80% riigi elanikest.

Itaalia kuulub euro-tsooni ning Šengeni viisaruumi, mis soodustab inimeste, kaupade ja kapitali vaba liikumist. Riigi majanduslik stabiilsus ja strateegiline asend (Itaalia asub Vahemeres, Balkani maade ja Aafrika läheduses) on äratanud huvi Ühendriikide investorites, kes on otsustanud oma elu-ja ärihoonete projektid just seal teostada.

Eesmärgiga luua soodne pinna siseriiklikele ja välismaistele investeeringutele on Itaalia läbi viinud mitmeid reforme maksu-ja äriseadustiku lihtsustamiseks.

Prognooside kohaselt stabiliseerub 2008. aastal tehingute hulk, mis viimasel ajal on kergelt kahanenud, kinnitades seega viimase kahe aasta valitsevat tendentsi; samas kasvab üürile antavast kinnisvarast saadav tulu ning seega võib eeldada, et itaalia kinnisvaraturgu hakkavad mõjutama krediidiasutused.

Peale neljaaastast järk-järgulist tõusu on eluruumide müügihinnad taas jõudmas nõudmise dikteeritavale tasemele, ennekõike mis puudutab keskmise hinnaskaala kinnisvara.

Arvestades itaalia kinnisvaraturu perspektiivikust, tasub alati uurida kinnisvarakuulutusi Itaalias ja vaagida soodsate investeeringute võimalust.

Kuulutused seotud

Cod. 28088

Üürimine 2 magamistuba, Itaalia, Aosta, Aosta, Gressan

100.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

65 m²
Korteris on 4-6 inimest. Üks korrusel on peamine tuba täielikult möbleeritud ja varustatud köök, diivanvoodi, TV. Teisel korrusel on 1 magamistuba...
Cod. 28085

Üürimine Üle 4 magamistoa, Itaalia, Nuoro, Posada, Vie E. Mattei 13

350.00EUR
Üürimine
Üle 4 magamistoa

50 m²
Elamu La Rosa Riviera Paradise üüritakse luksuskorterid erineva suuruse ja mõne sammu kaugusel tähtsamaid rannad piirkonnas. Omadused nautida privaat...
Villa on vaid 100 meetri kaugusel fantastiline rand Granelli; koosneb 2 kahekohalist magamistuba (võim. välivoodi); 2 magamistuba, üks voodi ja üheini...
Cod. 27703

Üürimine 3 magamistuba, Itaalia, Milano, Milano, Via nicolò barabino 7

Reserved negotiation
Üürimine
3 magamistuba

80 m²
Hubane korter siin Milan, suurepärane asukoht, metroo (Duomo line) keskus, bussiliinid 20 meetrit. Kogu maja koos pesumasina ja wi-fi, täis kapp lehed...
1 / 326
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB